Задолжително парче: Walkmaxx мокасини

28 февруари 2015

walkmaxx

 

Мокасините минатата пролет-лето сезона беа вистински хит, а трендот продолжува и претстојната сезона. Со оглед на тоа дека и зимата полека не' напушта, Walkmaxx ви ги презентираат нивните фитнес мокасини.

Поради неверојатната удобност, што ќе ви овозможи без проблеми да се движите во нив подолг временски период, заоблениот ѓон што овозможува да имате подобро држење, а притоа да ги согорите вишокот калории, исчезнувањето на болките во грбот и нозете, ќе ги направи овие мокасини ваши омилени обувки.

Современиот дизајн ги прави идеални за разни модни комбинации, а достапни се во неколку бои. Дочекајте ја пролетта подготвени.

Повеќе информации за Фитнес мокасините дознајте на линкот овде.

Објавено:
28 февруари 2015
Категорија: 
Тренд