Извонредните производи на Revolution со супер цени

10 септември 2018

Доколку веќе сте имале можност да ги користите производите на козметичкиот бренд Revolution, знаете за нивниот извонреден ефект, а доколку не, топло ви препорачуваме да ги имате во предвид во вашата секојдневна рутина на разубавување.

 

Неверојатната палета на прозиводи од Revolution е достапна во сите продавници на Golden Rose, а тоа што треба да се потенцира е дека сега може да ги набавите со попуст од 20% до 50% по супер цени.

Палетите за контурирање, хајлајтерите и големиот избор на палети со сенки за очи на Revolution, се само дел од козметиката со која и оваа сезона ќе го освежите вашиот изглед и тоа со совршен ефект.

Во зависност од вашиот индивидуален имиџ и стил на шминкање, меѓу производите на Revolution ќе најдете голем избор на нијанси со кои ќе и дадете акцент на вашата природна убавина.

Издвојуваме дел од богатата палета на производи:

Спонзорирана објава

 

Објавено:
10 септември 2018
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
922 пати