Акција на Versace во Cosmo дрогерии

24 октомври 2015

За подарок секогаш е вистинско време. Токму затоа од Cosmo дрогериите повторно ве изненадуваат со нови акции.

Искористете го овој продолжен викенд за да ја посетите вашата омилена Cosmo дрогерија, бидејќи таму ќе ве чека специјална цена на парфемот Versace - Crystal noir од 90 мл.

 

Доколку сте од оние што ќе ја имаат среќата дополнително да си го поправат расположението овие денови и да мирисаат неодоливо, ова не е сè. Со секој купен парфем следуваат два подарока.

Паметете го овој викенд по Versace и Cosmo дрогерии кои и понатаму ќе ве радуваат со нови понуди и изненадувања!

 

Објавено:
24 октомври 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.805 пати