Акцијата на Givenchy во Cosmo дрогерии продолжува!

24 ноември 2015

Акцијата на Givenchy во Cosmo дрогерии продолжува до крајот на овој месец за сите љубители на прекрасните мириси!

Само до крајот на овој ноември збогатете ја вашата колекција со неодоливите парфеми за него и за неа, што можат да бидат и совршен подарок за новогодишните празници.

Она што е исто така супер, е тоа што само овој месец за секој купен Dahlia Divin, ќе добиете неодолив брендиран подарок.

Попустот од 25 проценти важи за сите линии на Givenchy, а истиот можете да го искористите до крајот на месец ноември.

Уживајте во прекрасните производи на еден од омилените светски брендови.

Објавено:
24 ноември 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.735 пати