Атрактивни понуди во Cosmo!

28 јули 2015

Cosmo дрогериите секогаш мислат на вас, па затоа и овој пат ви подготвија нови изненадувања.

Доколку сè уште не заминавте на одмор, а потребни ви се производи за нега и декоративна козметика, Cosmo ви нуди два одлични сета од Clinique.

За купени два производа Clinique, од кои еден е од линијата за сончање, добивате подарок чанта. Доколку пак, се одлучите за два make up производа, на подарок ќе добиете несесер со производи.

За оние што уживаат во литература на плажа, Cosmo ви ја препорачува книгата „Лето во Италија" од Дејвид Мекфарлан, која можете да ја набавите со 15 проценти намаление.

Акцијата трае до 10-ти август, затоа побрзајте во вашата омилена Cosmo дрогерија.

Објавено:
28 јули 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.392 пати