Cosmo препорачува: Bourjois течна пудра за совршен финиш!

25 август 2015

Овие последни денови од летото задолжителна е набавката на одличната Bourjois течната пудра Air Mat за совршен финиш на секој ваш изглед.

Она што е особено важно е тоа што до крајот на месецов можете да ја добиете по специјална цена 584 денари на дури 20 проценти попуст, само во Cosmo дрогерии.

Пудрата на Bourjois ќе ви овозможи незабележлив мат финиш, висока покривност, а сето тоа благодарение на лесната текстура што само таа ја има! 

Објавено:
25 август 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.357 пати