Cosmo препорачува: Givenchy Very Irresistible на 25 проценти попуст!

27 август 2015

И денес продолжуваме со супер акциите во Cosmo дрогерии, од каде го препорачуваат неповторливиот Givenchy Very Irresistible на дури 25 проценти попуст.

Истиот е создаден од уникатен избор на пет видови рози, внимателно одбрани од тимот на брендот, преточени во елегантно шишенце.

Ова е одличен избор на летен парфем, кој истовремено е неодолив, женствен, цветен и луксузен.

Супер предлог за подарок за вашата сакана дама, но и за сите други жени кои сакаат да остават впечаток на вистинска дама.

Објавено:
27 август 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
641 пати