Cosmo препорачува: Огромен избор на шминки по намалени цени!

30 август 2015

Ако во претходната објава ви ги прикажавме неверојатните цени на големиот асортиман парфеми во Cosmo дрогерии, денеска ќе разговараме за шминки!

Само до 31 – ви август, во нивните продавници ќе можете да ги најдете шминките од вашите омилени брендови по ексклузивни цени и неверојатен попуст.

Во последните денови од летото, добро снабдете се со производите што ќе ви бидат навистина потребни оваа есен и зима.

Во продолжение, погледнете ги неверојатните цени што Cosmo ви ги нуди само до крајот на месец август!

Објавено:
30 август 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.072 пати