Cosmo препорачува: Paco Rabanne сетови како совршен подарок за саканите!

28 октомври 2015

Ако изминативе денови поголемиот дел од Cosmo акциите им ги посветувавме на жените, денеска го имаме совршениот подарок за нивната посилна половина.

Доколку се ближи роденденот или некоја посебна прилика која сакате да ја прославите заедно со вашиот сакан, тогаш сетовите на Paco Rabanne се совршениот избор.

Дел од понудата на брендот се неодоливите Paco Rabanne Invictus и Paco Rabanne One Million, во кои е сместен парфем и дезодоранс од 100 и 150 мл.

Погледнете ја понудата во нивниот промотивен леток и веднаш упатете се кон некоја од продавниците на Cosmo дрогерии.

Објавено:
28 октомври 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.122 пати