Cosmo препорачува: Производи за нега на телото на супер попуст!

31 август 2015

Последниот ден од месец август и воедно последните денови од летото дозволете си вистинско уживање со вашите омилени производи за нега на телото на супер попуст само во Cosmo дрогерии.

Акциите на сите овие производи што можете да ги погледнете во каталогот, траат до денеска, па задолжително најдете време и подновете се со некој од нив.

Во Cosmo дрогерии ќе ги најдете одличните и квалитетни производи за нега на косата од Schwarckopf  на голем попуст, но ќе можете и да уживате во предностите на производите на Афродите по супер цени.

Доколку овие денови се подготвувате и за годишен одмор или пак едноставно, неколку дена на море, Cosmo ви ги нудат производите за сончање на Ziaja по намалени цени како никогаш досега.

Уживајте во последните денови од долгото, топло лето со акциите во Cosmo дрогерии.

Објавено:
31 август 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.870 пати