Cosmo препорачува: Вашите омилени парфеми по намалени цени!

29 август 2015

Веќе знаете дека до крајот на месец август во Cosmo дрогерии можете да ги најдете вашите омилени производи по супер намалени цени, но денеска ви презентираме и дел од понудата на одличните парфеми.

Само до 31 – ви август, во продавниците на Cosmo дрогерии ќе ги најдете парфемите на Dolce & Gabbana, Burberry, Hugo Boss, Gucci, Givenchy и уште многу други брендови на дури и 40 проценти попуст.

Токму таму, ќе имате можност да одберете парфем за него или за неа од големата понуда брендови што Cosmo ни ги нуди.

Денеска е супер ден да се почестите себеси или вашите сакани со супер подарок!

Објавено:
29 август 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
5.927 пати