Cosmo препорачува: Versace Eros за мажи со стил!

26 август 2015

До крајот на месецов, само во Cosmo дрогерии ќе го најдете фантастичниот Versace Eros на 20 проценти попуст!

Ова е еден од омилените парфеми на мажите, со посебен сензуален мирис што предизвикува копнеж по некое минато време.

Истиот е наречен по грчкиот Бог на љубовта и син на божицата Афоридита, Ерос кој важел за еден од најпосакуваните мажи во грчката митологија.

Ова е совршен подарок за вашиот сакан, но и можност секој маж да си се почести себеси со еден прекрасен парфем за почетокот на есента.

 

Објавено:
26 август 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
642 пати