Cosmo Tinex дрогерии ги имаат совршените подароци за „Св.Валентин“

12 февруари 2017

Ако сè уште размислувате што би можеле да подарите за претстојниот празник на љубовта, Cosmo Tinex дрогериите го имаат совршеното решение.

Во рамки на нивните „Љубовни акции“ месецов, спаѓаат и оние на омилените парфеми.

Со намалување од 20 до 40 проценти, сега без размислување можете да го изненадите вашиот сакан или сакана со квалитетен парфем.

Дали ќе се одлучите за „Гучи“, „Трусарди“ , „Бос“, „Пако Рабан“, „Долче Габана“ или некој друг од понудата, изборот е ваш. Она што е сигурно е дека нема да згрешите.

Појдете до вашата омилена Cosmo Tinex дрогерија и одберете го подарокот што ќе измами насмевки.

Нека февруари биде во знакот на љубовта и убавите мириси!

Објавено:
12 февруари 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
620 пати