Вашите омилени Cosmo Tinex повторно имаат одлични понуди за сите вас и тоа во пресрет на матурите!

Во огромната понуда на козметика и парфеми ќе ги најдете сите производи што ви се потребни да изгледате совршено на најлудата матурска вечер.

Мајскиот леток на Cosmo Tinex е полн со супер производи од вашите омилени брендови по неверојатно намалени цени од дури 40 проценти.

Бидете супер средени со огромниот избор на најквалитетна козметика за матурата што долго време ја чекавте, а секако, подновете се и со некој парфем – само овој месец, по супер цени.

Секако, одберете нешто и за подарок од одличните сетови што ќе ги најдете единствено во Cosmo Tinex овој месец на матури.

Погледнете ја целосната мајска понуда и уште веднаш почнете со планирање на матурскиот шопинг.

Објавено:
10 мај 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
11.955 пати