Diorshow Pump 'N' Volume за xxl трепки

1 јуни 2017

Еден од најреволуционерните производи во козметичката линија на луксузниот бренд Диор, е новата маскара Diorshow Pump 'N' Volume која беше промовирана пред неколку месеци, односно за време на модното шоу на кое беше прикажана колекцијата есен-зима 2017/18. 

Се работи за маскара спектакуларна од секој аспект.

Се нанесува едноставно, четката е флексибилна, а ефектот е веднаш видлив! Револуционерен производ во име на женската убавина!

Спонзорирана објава

Објавено:
1 јуни 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
142 пати