Ексклузивни акции за Валентин во Cosmo Tinex дрогерии

13 февруари 2017

Во пресрет на Денот на вљубените, вашите омилени Cosmo Tinex дрогерии имаат ексклузивни акции совршени за сечиј вкус. 

Имено, за секој купен сет Nivea над 300 денари добивате подарок бонбониера „Мерси“, со што за супер цена имате фантастичен подарок за вашата сакана. 

Доколку сѐ уште не сте се одлучиле што да подарите, за секој купен парфем од брендовите Pаco Rabbanne, Nina Ricci, Jean Paul Gaultier,Carolina Herrera, Valentino, Kenzo, Narciso Rodriquez, Elie Saab, Dolce&Gabbana, Lanvin, Jimmy Choo,Mont Blanc   od 50ml, 80ml и 100ml, ќе добиете брендиран подарок бонбониера со чоколадирани цреши. 

Задолжително посетете ги сите Cosmo дрогерии на 12, 13 и 14 - ти февруари и одберете го совршениот подарок.

*Акцијата не важи за парфемите од овие брендови кои се веќе намалени.

Објавено:
13 февруари 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
833 пати