Ексклузивни новогодишни изненадувања во Cosmo Tinex!

7 декември 2017

Сите го обожуваме овој период од годината! Повеќе време за семејството, празнични подароци, новогодишна магија...

Токму затоа, во дрогериите Cosmo Tinex, ви подготвија ексклузивни изненадувања, голем избор на подароци за најблиските и супер попусти.

Изненадете ги вашите сакани со подарок колекција козметички производи, омилениот парфем или сет накит што овој месец имате единствена можност да ги купите со специјални новогодишни попусти.

Сите производи од брендот Dsquared2 се со 35% намалена цена, па ако сте љубител на овој бренд, ова е одлична прилика да си ги набавите нивните производи.

Совршен избор за подарок се и сетовите од познатите етикети како Жан Пол Готје, Версаче, Есте Лаудер што единствено може да ги најдете во Cosmo.

Направете ги овие празници уште позабавни и повелете во дрогериите на Cosmo Tinex!

 

 

 

Објавено:
7 декември 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.377 пати