Ексклузивни попусти во Cosmo Tinex во Куманово – акцијата трае до први октомври

26 септември 2017

Во дрогериите на Cosmo Tinex во Куманово во тек е атрактивната акција со големи попусти која ќе трае до први октомври.

Ова е ексклузивна шанса да си ги набавите вашите омилени козметички производи по исклучително ниски цени.

Во оваа акција од 15% до 50% намалени се цените на производите на цели брендови меѓу кои и: Elie Saab, Marc Jacobs, Bourjois, Gosh, Deborah, Seventeen, Eveline и уште многу други.

Исто така во рамките на оваа акција со 25% пониски цени може да ги набавите производите за нега на лице од Garnier, а со 30% попуст е и целата линија на Taft.

Искористете ги овие неодоливи цени!

Спонзорирана објава

 

Објавено:
26 септември 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
485 пати