Ексклузивни викенд попусти во дрогерија Cosmo Tinex 2

9 декември 2016

Од овој па сѐ до последниот викенд од месец декември (петок и сабота) во дрогеријата Cosmo 2 кај катната гаража Тодор Александров ќе ги најдете вашите омилени производи по неодоливи цени. 

Како и секогаш, Cosmo дрогерии ги изненадуваат нивните верни клиенти со неверојатни попусти на бројни производи и цели линии козметика, парфеми и различни сетови. 

Ова е одличен период да почнете да купувате подароци за вашите најблиски, овој пат по супер цени и ексклузивни попусти на реномирани светски брендови. 

Веруваме дека особено ќе се израдувате на попустите на сите парфеми и сетови на брендот  Версаче, попустите на одредени линии на Гучи, 20 проценти попуст на целата линија на Булгари, како и 25 проценти на цел бренд Ели Сааб плус подарок. 

Неверојатни се и цените на брендовите и линиите за козметика меѓу кои и Нивеа, Зиаја, Клиник, Гош, Менхетен и многу други. 

Овој петок и сабота искористете го слободното време и задолжително посетете ја Cosmo дрогеријата кај гаражата Тодор Александров и подновете се со супер производи. 

Објавено:
9 декември 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
427 пати