Fashionel препорачува: антицелулитен сет Evelin

26 јуни 2015

Evelin

Јунската акција во дрогериите Cosmo се' уште трае, а нашиот денешен предлог е антицелулитен сет од Evelin. Искористете ја шансата по поволни цени да си набавите серум и пилинг за антицелулитен третман, а притоа да добиете и подароци.

Ова се едни од најдобрите производи за вашата кожа во борба со целулитот. Од Evelin создадоа формула што интензивно го стимулира процесот на согорување масти. Со тоа е вашиот најдобар сојузник и против најтврдоглавиот целулит.

Мазната и сјајна кожа е нешто што секоја жена го посакува, а сега со производите Evelin тоа ќе го имате на брз и не толку скап начин.

Појдете до вашата омилена Cosmo дрогерија и бидете комплетно подготвени за летниот одмор.

Објавено:
26 јуни 2015
Категорија: 
Убавина