Fashionel препорачува: Неодолива колекција Фрутини по намалена цена!

17 јуни 2015

Fashionel во соработка со Cosmo Tinex ви препорачува...

Овој јуни купувајте ги вашите омилени производи од Cosmo Tinex по неверојатно поволни цени. Денеска ви предлагаме пакет производи од Фрутини со мирис на прекрасно овошје, за забавни и неодоливи летни денови.

Само овој месец, во Cosmo Tinex ќе ги најдете вашите омилени прозиводи по супер ниски цени за почеток на едно долго, топло лето, а на овој линк, можете да ги погледнете и сите останати производи на акција!

Објавено:
17 јуни 2015
Категорија: 
Убавина