Fashionel препорачува: Новиот Envy Shine кармин за усни од Estee Lauder

26 мај 2015

br1

Станува збор за успешната Envy франшиза која оваа пролет доаѓа во нова лесна текстура со висок сјај.

Изберете помеѓу 16 нови нијанси на балзам во луксузно пакување.

Богата хидратација, ненападни бои, висок сјај и мирис на нане и камилица.

SPCHS14_PCEnvyShine_6pc1_singlesilo copybr2

Објавено:
26 мај 2015
Категорија: 
Убавина