Fashionel ви препорачува: Совршени матурски подароци од Cosmo Tinex

13 мај 2015

Доколку се’ уште размислувате околу идеалниот подарок за вашиот партнер/партнерка за матурската вечер, ви препорачуваме тоа да биде сет козметика од големиот избор во Cosmo Tinex.


Специјално за матурските прослави, Cosmo Tinex ви обезбеди попусти на повеќе производи, така што сега омилената козметика може да ја набавите по супер цени.

Ако вашиот партнер или партнерка има омилен парфем, тогаш најсигурниот и најголемиот избор на парфеми од светските брендови го имате во понудата на Cosmo Tinex. Доколку пак сакате да ја/го изненадите, тогаш одберете сет по ваш избор, со сигурност нема да погрешите.

 

Објавено:
13 мај 2015
Категорија: 
Убавина