Голема акција на сите Версаче парфеми во Cosmo дрогерии

3 декември 2015

Акцијата на прекрасни парфеми во Cosmo дрогерии продолжува и овој студен декември. Само овој, најубав месец на празници, парфемите на Версаче можете да ги најдете на неверојатен попуст од дури 25 проценти.

Покрај тоа што можете да си набавите еден за вас и да се разгалите себеси овој декември, понудата на Cosmo ви овозможува и одлични идеи за подароци за вашите најмили за празниците.

Во понудата на Cosmo дрогерии ќе ги најдете Versace Bright Crystal, Crystal Noir, Versace Eros и уште неколку други парфеми што мора да ги имате во вашата колекција.

Објавено:
3 декември 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.938 пати