Големо намалување на женската линија Lanvin во Cosmo Tinex!

4 март 2017

На само неколку дена пред празникот на жената, Cosmo Tinex дрогерии ви ги нудат најдобрите промоции и акции совршени за подарок.

Она што е супер е тоа што денешната акција што ќе ви ја презентираме трае цел месец март, па така ќе можете да искористите и многу повеќе.

Парфемите се дефинитивно едни од омилените подароци на жената, па секоја од нас ќе се израдува на прекрасниот избор од линијата на Lanvin која само месецов можете да ја добиете на дури 35 проценти попуст.

Побрзајте во најблиската Cosmo Tinex дрогерија и одберете го совршениот подарок за вашите најблиски на супер попуст како никогаш досега!  

Објавено:
4 март 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
173 пати