Кармини од Том Форд за оваа сезона

15 мај 2013

Колекцијата нуди избор од десет неодоливи нијанси за задоволување на сечиј вкус. Smitten, Revenousm, Willfull или Bare - која нијанса и да ја одберете, вашите усни ќе изгледаат сензуално и заводливо.

Објавено:
15 мај 2013
Категорија: 
Убавина