Колку е кул Хали Бери со природната афро фризура?

8 август 2023

Холивудската актерка Хали Бери на нејзиниот Инстаграм профил објави интересно селфи на кое ја носи нејзината природна афро фризураи и изгледа супер кул.

56-годишната актерка во описот на фотографијата вели: Мојот сопруг ги обожава. Сите поплаки упатете му ги нему.

Можеби токму ова селфи ќе ја врати популарноста на хит фризурата од диско ерата?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Објавено:
8 август 2023
Категорија: 
Убавина