Late Night shopping: Супер подароци и големи намалувања во Cosmo Tinex

23 јуни 2017

Cosmo Tinex имаат супер летно освежување за вас: ексклузивни акции, големи намалувања и одлични подароци, во рамките на Late Night shopping што почнува денеска (23-ти) и ќе трае до 25-ти јуни во Skopje City Mall.

Сега е вистинско време да ја надополните вашата козметичка торбичка со нови производи кои во Cosmo Tinex ќе може да ги купите со ексклузивни цени. Со големи попусти ќе може да ги набавите производите од декоративната козметика, како и комплетната програма производи на светски познатите брендови, меѓу кои и: Elie Saab, Kenzo, Jimmy Choo, Roberto Cavalli, Lanvin, Narciso Rodriguez...

Изненадете ги вашите драги личности со подарок – парфем од големата понуда на парфеми со одлични, намалени цени за време на Late Night shopping во омилената Cosmo дрогерија.

Популарното арганово масло ќе може да го набавите со огромен попуст дури - 60%, а црната маска за лице од Dr.Viton е со намалена цена -25%.

Време е за шопинг!

 

 

Објавено:
23 јуни 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.787 пати