Подгответе се за најубавиот љубовен месец од годината и тоа со најдобрите понуди од дрогерии Cosmo Tinex кои секогаш имаат супер производи.

Во акцијата која ќе трае буквално цел месец ќе пронајдете совршени подароци за него и за неа, а запомнете и дека февруари е месец на Burberry и сите производи ќе можете да ги купите на 25 проценти попуст.

Како и секогаш, Cosmo Tinex дрогерии имаат огромна понуда на неверојатни машки и женски парфеми од вашите омилени брендови, но овој пат по навистина специјални цени.

Секако, не заборавајте дека во нивните продавници ќе можете да ја најдете и најквалитетната декоративна козметика по супер цени, а и овој месец како и секогаш имаат и одлични сетови.

Доколку сѐ уште не сте го одбрале совршениот подарок за вашиот сакан или сакана, тогаш акциите во Cosmo дрогерии чекаат на вас.

Објавено:
7 февруари 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
4.666 пати