Месец на летни парфеми во Cosmo Tinex

5 јули 2017

Време е за нови и свежи мирисни ноти! Месец Јули е месец на летни парфеми во дрогериите на Cosmo Tinex, каде ќе може да си ги набавите омилените мирисни ноти по ексклузивни цени.

Неодоливиот машки парфем Extreme blue - Michael Kors само овој месец ќе може да го набавите со ексклузивен попуст -25%, исто како и популарниот Nina L'eau - Nina Ricci и L'Eau D'Issey - Issey Miyake.

Месец јули е месец кога ексклузивниот Ferre - Acqua azzurra ќе може да го набавите со намалена цена дури до -30%, а парфемот Homme night - Kenzo е со намаление до -50%.

Освежете го вашето лето и обојте го во незаборавните мирисни ноти на летните парфеми од богатата понуда на Cosmo Tinex.

Објавено:
5 јули 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
933 пати