Како и секогаш, омилените Cosmo дрогерии повторно ги изненадуваат нивните клиенти со фантастични летни понуди само овој јули.

Во нивниот нов леток тие сместија прекрасни производи за нега на целото тело и одлична козметика по неверојатни цени како никогаш досега.

Подновете се ова лето со сето она што ви е неопходно и грижете се за себеси онака како што вистински заслужувате.

Нивната понуда на производи е фасцинантна како и секогаш, а до крајот на овој месец можете да си купите или да подарите дел од вашите омилени парфеми по супер цени.

Подеднакво предизвикувачки се и производите за нега на телото, особено оние кои нѝ се потребни за да се заштитиме од сонцето.

Неодоливи се и сите сетови за тело, а доколку деновиве ги посетите продавниците на Cosmo дрогерии ќе наидете на попусти и на цели линии.

Дозволете си летно уживање со вашите омилени производи само овој јули по супер цени во дрогерии Cosmo.

Објавено:
12 јули 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
2.260 пати