Неодоливи есенски попусти во Cosmo цел октомври!

5 октомври 2017

Дрогериите Cosmo секој месец се трудат да бидат на страна на потрошувачите, изненадувајќи ги со поволни акции и изненадувања.

Октомври е месец на неодоливи есенски попусти до дури 50 проценти. 

Ако сте во потрага по нови мириси за вас или партнерот/партнерката, имате можност да бирате од некои од најпопуларните парфеми со нова цена. Исто така, октомври е месец на Givenchy, па имаат 30 проценти попуст на нивната линија парфеми.

Намалувањето до 50 проценти важи и за дел од понудата за декоративна козметика, како и нега на лице и тело.

Производите за нега на коса се исто така со специјални есенски цени, намалени до 25 проценти.

Во продолжение погледнете го остатокот од каталогот и направете го списокот за пазарување. Ова е идеална шанса да го освежите вашиот козметички несесер или шкафче.

Појдете до вашата омилена Cosmo дрогерија, акциите траат до 31-ви октомври.

 

*спонзорирана објава

Објавено:
5 октомври 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
2.011 пати