Неодоливи роденденски акции во Cosmo Tinex

1 октомври 2016

Со почетокот на есента започнаа и неодоливите сезонски акции во омилените Cosmo Tinex дрогерии.

Овој викенд е совршено време да се подновите со вашата омилена козметика на неверојатни попусти во дрогерии Cosmo Tinex по повод роденденот на Скопје Сити Мол.

Акцијата започнува денеска, на 01.10.2016 година, а ќе трае сѐ до 04.01.2016 во продавницата на Cosmo Tinex во трговскиот центар Скопје Сити Мол.

Неодоливи попусти ќе најдете на прекрасните производи на Нарцисо Родригез, Дебора, Версаче, Џими Чу, Артдеко, Афродита и уште многу други познати брендови.

Во Cosmo Tinex ќе најдете и намалување на целата линија спрејови за тело и лосиони на Dear Body London, а на намалување ќе бидат и дел од производите на Ziaja.

Уживајте во прекрасниот викенд и искористете ги одличните понуди и попусти во Cosmo Tinex.

Објавено:
1 октомври 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.393 пати