Неверојатни попусти во Cosmo Tinex во месецот на жената

3 март 2016

Како и секогаш, Cosmo Tinex нѐ изненадува за секој празник, па така и во овој прекрасен месец на жената тие ги имаат најубавите и најдобрите понуди за вас и вашите блиски.

Доколку сакате себеси да се почестите со најубавите парфеми или совршена козметика сега истото можете да го добиете со ексклузивни попусти само во Cosmo Tinex.

Вистинско време е да одберете подарок и за вашите најблиски, а тоа можете да го сторите од огромната понуда на парфеми од бројни женски линии кои се на намалување дури и до 50 проценти.

Одлична понуда и бројни попусти имаат и производите од омилената козметичка линија на брендот Estee Lauder кои само во март можете да ги најдете на 20 проценти попуст.

Март е месец на Burberry па така можете да си ги дозволите нивните најубави парфеми на 20 проценти попуст намалување на сите линии.

За сите оние девојки кои обожуваат накит, тимот на Cosmo ве разгалува со прекрасните производи на добро познатите брендови, а токму тие се и совршениот подарок за вашата сакана!

Разгледајте ги сите нивни понуди и попусти во каталогот погоре, но и на следниов линк!

Објавено:
3 март 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.961 пати