Овој прекрасен месец февруари уживајте со неодоливите понуди и огромни намалувања на парфеми и козметика во Cosmo Tinex.

Акцијата на сите производи што можете да ги погледнете на фотографиите во галеријата погоре, трае од почетокот на овој месец, па сѐ до 29 – ти февруари.

Во месецот на вљубените дозволете си уживање во најубавите парфеми сега по неверојатно намалени цени.

Покрај парфемите, во Cosmo Tinex ќе ги најдете и вашите омилени козметички производи по супер цени, а секако не заборавајте и да ѝ подарите нешто на вашата сакана од големиот избор неодолив накит. 

Спонзорирана објава
Објавено:
17 февруари 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
3.982 пати