Ноември е месец на „Барбери“ во Cosmo Tinex дрогерии

11 ноември 2017

Зошто да го чекате предновогодишниот метеж, кога уште сега можете да го подготвите изненадувањето за некој од вашите сакани?

Cosmo Tinex дрогериите ви го овозможуваат тоа, со актуелната акција на парфемите од брендот „Барбери“. До крајот на ноември оваа мирисна линија ќе биде намалена 25 проценти, а цените можете да ги видите на фотографијата подоле

My Burberry black, Mr.Burberry, London (men and women), Brit, Body, изборот е одличен. Парфем може да биде прекрасен и софистициран подарок, само доколку го познавате сензибилитетот на оној што сакате да го изненадите.

Инаку, во Cosmo Tinex дрогериите во тек е актуелната понуда за ноември, каде има уште изненадувања и ексклузивни попусти, а можете да ги погледнете ТУКА.

Имате и повеќе од добри причини да се упатите до вашата омилена или најблиска Cosmo дрогерија. Нивниот тим ве очекува!

 

*спонзорирана објава

 

Објавено:
11 ноември 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
560 пати