Ноември е месец на ексклузивни попусти во Cosmo!

9 ноември 2017

Имаме одлични вести од нашите омилени дрогерии Cosmo Tinex!

Овој ноември ќе ги најдете најдобрите козметички производи од светски брендови по намалени цени.
Ви препорачуваме да ги разгледате одличните понуди на женски и машки парфеми кои се намалени дури до 40%. Во оваа понуда се и парфемите на: Клое, Живанши, Каролина Херера, Нина Ричи...

Изненадете ги вашите сакани со подарок козметички сетови, што исто така ќе ги најдете во Cosmo по одлични цени.

За гламурозен и заводлив изглед, надополнете ја вашата козметика со производи од ексклузивните линии на Есте Лаудер, Клиник, Ланком...

Оваа понуда на супер попусти трае до 30 ноември.

 

 

 

Објавено:
9 ноември 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
2.006 пати