Нов тренд: Тетоважи и на коса

22 октомври 2015

Брендот Scunci постави нови трендови кога косата е во прашање. Тие на нивниот онлајн шоп претставија неколку привремени тетоважи, што станаа неверојатен хит, а доказ за тоа е што е Кајли Џенер му се приклучи.

Како велат од Scunci апликациите изгледаат добро на коса исто како и на кожа. Она што може малку ќе ги разочара оние со кадрава коса е дека малку полесно се аплицираат на коса која е мазна, рамна и негувана.

Како вам ви се допаѓа?

Објавено:
22 октомври 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
6.275 пати