Нова тренди колекција накит во Cosmo дрогерии

23 октомври 2015

Со есента во Cosmo дрогерии пристигнаа и нови, супер тренди модели накит со неодолив и помодерен изглед од било кога досега.

Станува збор за колекција есен-зима 2015/2016 на Daniel Espinosa, Padovani, Mafran Milano, Borgunto и уште неколку други интересни брендови.

Парчињата од колекцијата ги следи елегантна, а истовремено стилска и тренди линија со интересни приврзоци, прекрасни обетки, ѓердани и што уште не.

Овој продолжен викенд е совршено време да посетите некоја од продавниците на Cosmo дрогерии и да се подновите со шармантно парче накит.

Истите се совршен избор и за подарок за најмилите!

Објавено:
23 октомври 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.185 пати