Одберете го најдобриот подарок за вашите матуранти во Cosmo Tinex дрогерии!

12 мај 2017

Матурските прослави веќе се во полн ек, а она што останува на нас е да го одбереме совршениот подарок за драгите матуранти.

Доколку сѐ уште не го направивте тоа, денеска сакаме да ви ја олесниме потрагата и да ви предложиме неколку интересни сетови од Cosmo Tinex дрогерии.

За сите момчиња, сетовите од Garnier се нешто што секој од нив треба да го има во својот дом, а истите се составени од крема и гел за миење на лицето како задолжителни производи за нега.

Одлични се и оние на Rexona и Nivea во кои ќе најдете дезодоранси, балсами, гел за бричење, гел за туширање и уште многу други корисни производи.

Кога сме кај девојките, во одличната понуда на Cosmo Tinex ќе ја најдете и прекрасната и миризлива козметика на Dove, Garnier, Afrodite, Aldo Vandini и уште многу други спакувани во одлични сетови.

Дел од каталогот на Cosmo Tinex се и одлични сетови во кои се содржани дневни и ноќни креми, како и еликсир за очи и серум за раце кои пак се сосема соодветни ако наскоро се наближува роденден или пак некоја прослава на вашите драги од понежниот пол или пак годишнина од матура.

Разгледајте ги понудите и нивните сетови и побрзајте во најблиската Cosmo Tinex дрогерија. 

Објавено:
12 мај 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.312 пати