Одличен попуст на производите на Max Factor во Cosmo Tinex дрогерии

7 март 2017

Овие денови постојано ве известуваме за одличните акции и попусти што Cosmo Tinex дрогерии ги организираа во прекрасниот месец март кога воедно го славиме и Денот на жената.

Денеска ве информираме за неверојатниот попуст од 30 проценти на производите од целиот бренд Max Factor како едни од омилените на жените.

Акцијата важи од 3 – ти до 13 март и само во нивните продавници можете да набавите некои од нивните фантастични производи како одличните пудри и маскари, а секако и совршените сенки за секое време од годината.

Израдувајте ја вашата сакана со нешто од козметиката на Max Factor за што ние ви гарантираме дека таа ќе ви биде благодарна.

На само еден ден пред Празникот на жената, побрзајте во Cosmo Tinex дрогерии и одберете супер подарок! 

Објавено:
7 март 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
727 пати