Одлични Estee и Clinique сетови на супер попуст во Cosmo Tinex

5 март 2017

Во прекрасниот месец март кога воедно се слави и Денот на жената, има супер причини да ги израдувате најблиските со одличен подарок!

Само овој месец во Cosmo Tinex дрогерии ќе најдете одлични сетови од вашите омилени Estee Lauder и Clinique по супер попуст од 25 проценти.

Дел од сетовите се фантастични маскари од брендовите, моливи за очи, разни креми, средство за отстранување шминка, гел за веѓи и што уште не.

Ако во некој од овие производи ја пронајдовте вашата сакана, пријателка или пак мајка, тогаш она што треба да го направите е да го искористите викендот и да одберете еден од фантастичните сетови од овие супер квалитетни брендови. 

Објавено:
5 март 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.159 пати