Октомвриски акции во Cosmo Tinex за совршен старт на есента

4 октомври 2016

Почетокот на есента е совршено време да ги обновите производите во вашата козметичка торбичка, а овој месец тоа најдобро ќе го направите во дрогерии Cosmo Tinex.

Само до крајот на овој месец набавете ги вашите омилени парфеми по неодоливи цени какви што никогаш не замислувавте.

Во дрогерии Cosmo Tinex ќе најдете и намалување од 35 проценти на целиот бренд Марк Џејкобс, но и производи на Калвин Клајн по супер цена.

Дел од нивните октомвриски акции е и намалувањето од 30 проценти на сите сетови на Dsquared 2, одлични понуди во делот на декоративната козметика, производите за нега на кожата од разни брендови, како и 25 проценти намалување на одредени линии од Ив Сен Лоран.

Уживајте во најубавото годишно време со најубавите и најповолни понуди на Cosmo Tinex.

 

Објавено:
4 октомври 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
3.068 пати