Почнувате да вежбате? -Wellneo справите се совршени за вас!

22 јануари 2019

После празничниот период, кога речиси сите си дозволивме малку повеќе да се опуштиме и да уживаме во храната, веќе е време да се вратиме во топ форма!

За сите што планирате да почнете да вежбате и да изгледате совршено пред почетокот на летната сезона, не пропуштајте ја најновата понуда од Студио Модерна.

Во Топ Шоп е актуелна кампањата „Здрави, Убави и Фит“, што подразбира нови, намалени цени на Wellneo справите за вежбање дури до 70 проценти.

Тргнувајќи од фактот дека за да промените нешто и за да си ја зголемите мотивацијата морате да го направите првиот чекор, време е, за почеток, да набавите справа за вежбање во домот.

Справата за вежбање ќе ви понуди основа од која можете да започнете да работите на себе од удобноста на својот дом, а воедно да го распределите времето за вежбање онака како што вам ви одговара.

Во рамки на оваа кампања добивате попуст на сите справи за вежбање и производи за нега на тело, а опциите за плаќање вклучуваат и плаќање на рати. Ова е инвестиција која нема да ја почувствувате, а за која, на долгорочен план, вашето тело ќе ви биде бескрајно благодарно.

Направете го првиот чекор и направете нешто за себе, искористете ја понудата во склоп на Здрави, Убави и Фит, а на линкот ТУКА можете да ја разгледате подетално!

Не чекајте повеќе! Време е новогодишните одлуки да се реализираат!

 

 

омерцијален текст

Објавено:
22 јануари 2019
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.150 пати