Подгответе се за пролет: Неколку инспиративни идеи за цветен маникир

16 февруари 2021

Ако погледнете низ прозорецот, нема да поверувате, но пролетта доаѓа од сите страни. Модните брендови ги форсираат пролетните колекции, трендовите за што ќе носиме оваа пролет се постојано присутни, па покрај облеката, ве советуваме и ноктите да ги подготвите. Нека бидат цветни, шарени, нежни, пастелни, пролетни!

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Melanie (@overglowedit)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Melanie (@overglowedit)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Melanie (@overglowedit)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Melanie (@overglowedit)

Објавено:
16 февруари 2021
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.502 пати