Роденденски Late Night Shopping во Cosmo City Mall! По повод третиот роденден на Skopje City Mall, од 02.10 – 04.10 бидете дел од маратонскиот Beauty Shopping викенд во Cosmo, добијте многу подароци и искористете ги големите попусти и акции! 

Само овие два дена во вашиот омилен Cosmo, ќе можете да најдете одлични производи по намалена цена, а за деновите да бидат уште подобри, добивате и подарок со нив.

Задолжително одвојте време викендов да ја посетите продавницата на Cosmo и да се обезбедите за прекрасната и долга зима.

Во прилог, погледнете дел од производите на попуст што викендов ќе ги најдете во Cosmo.

Објавено:
2 октомври 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
2.159 пати