Септември во Cosmo Tinex – месец на Клое и Роберто Кавали

1 септември 2017

Септември е месец за нови почетоци, а за убав старт на овој месец, ви предлагаме да ги посетите дрогериите на Cosmo Tinex.

Екслузивно овој септември тука ќе може да си ги набавите омилените парфеми од престижните брендови Клое и Роберто Кавали со дури 40% попуст.

Уживајте во сензуланите мирисни ноти по супер намалени цени.

 

Објавено:
1 септември 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
481 пати