Сочно лето со Fruttini производите + подарок торба!

24 август 2015

Крајот на ова долго, топло лето прославете го со свежите производи на Fruttini овојпат со подарок торба!

Овој август, гелот за туширање и лосионот на Fruttini само во Cosmo дрогерии ќе ги добиете со подарок торба за само 259 денари.

Уживајте во капењето со неодоливите мириси на гелот за туширање и уште поубавата арома на лосионот за тело. Соберете ги сите богатства на едно место во оваа слатка торбичка која ќе ви се најде во секој момент од секојдневието.

Одвојте време и уште денеска посетете некоја од продавниците на Cosmo дрогерии каде ќе најдете и многу други изненадувања за кои ќе ве известиме во текот на следните денови.

Објавено:
24 август 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
461 пати