Веќе знаеме дека месец декември е еден од најубавите месеци во годината, благодарение на прекрасните празници и магијата што ја носат со себе.

Дрогерии Cosmo Tinex повторно нѐ радуваат со безброј попусти и супер производи сместени во еден леток во кој ќе најдете сѐ што ви е потребно за празниците.

Она на што секој од нас најмногу ќе се израдува за време на празниците, парфемите, сега можете да ги набавите со супер попусти од дури 30 проценти за одреден бренд во вашите Cosmo дрогерии.

Не двоумете се и одберете го совршениот подарок за него или за неа и добијте подарок плус само преку акциите кои траат сѐ до 15.01.2017 година.

Нема да згрешите и ако одберете некој од прекрасните сетови на Барбери, Валентино, Пако Рабан, Нина Ричи или Каролина Херера.

Секако, од Cosmo не ги забораваат и попустите на декоративната козметика, па така имате можност да одберете од огромната палета на производи и брендови меѓу кои и Есте Лаудер, Клиник, Аура, Буржоа, Макс Фактор и уште многу други.

Уживајте во празниците и чувствувајте се убаво со Cosmo Tinex дрогерии.  

Објавено:
12 декември 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.592 пати