Прекрасниот месец август започна со бројни неодоливи акции кои деновиве ќе ги најдете само во Cosmo дрогерии.

Во акцијата која важи цел месец ќе ги најдете вашите омилени производи по супер цени како никогаш досега.

Само во август уживајте во миризливите гелови за туширање на Фрутини и негувајте се со производите на Clinique и купете два со кои следува подарок чанта.

Бидете заводливи со неодоливите парфеми на бројните брендови кои ќе ги најдете на огромен попуст само во Cosmo дрогерии до крајот на август.

Како и секогаш, така и овој пат на попуст ќе најдете и голем дел од декоративната козметика по одлични цени со што и официјално можете да се подготвувате за есента која е пред нас.

Доколку сѐ уште не сте заминале на годишен одмор, во Cosmo дрогерии ќе ги најдете и совршените производи за нега на кожата и заштита од сонцето, па побрзајте во најблиската продавница на Cosmo до вас.

Објавено:
3 август 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.702 пати